Кристали

Home/Кристали

Нижче запропонована ​​лінійка наших кристалів з оптичного скла найвищої якості. У вартість кристала входить друк 2D фотографії, додавання напису і друк 3D моделі з Бібліотеки, на вибір.

Послуга з перетворення фотографій з 2D в 3D оплачується додатково. Більш детальна інформація на сторінці 3D фото в кристалі. Зразки готових робіт можна подивитися в Галереї.

 • K1S

  Розмір: 5*8*5см 599 грн
 • K1M

  Розмір: 6*10*6см 899 грн
 • K4S

  Розмір: 6*6*6см 599 грн
 • K4M

  Розмір: 8*8*8см 999 грн
 • K13S

  Розмір: 8*8*3см 699 грн
 • K13M

  Розмір: 9,5*9,5*3см 899 грн
 • K15S

  Розмір: 8*10*3см 899 грн
 • K15M

  Розмір: 9,5*13*3см 1199 грн
 • K15L

  Розмір: 11,5*14,5*4см 1899 грн
 • K16S

  Розмір: 10*8*3см 899 грн
 • K16M

  Розмір: 12*9,5*3см 1199 грн
 • Out of stock

  K18S

  Розмір: 8*10*3см 749 грн
 • K18L

  Розмір: 11,5*14,5*4см 2099 грн
 • Часто ми стикаємося з питанням, що подарувати рідним, коханим або колегам. Який подарунок придбати, щоб він був яскравим і незабутнім? Зараз можна легко вирішити цю проблему за допомогою фотографії в кристалі. Зображення в кристалі буде завжди на виду, воно буде радувати щасливого володаря своїми насиченими кольорами та оригінальними формами. Такий ексклюзивний подарунок порадує не тільки кохану людину, але навіть і начальство.

  3D Фотокристали – це створення тривимірного зображення в оптичному склі. До складу скла, як правило, входить гірський кришталь, завдяки чому скло виходить більш прозорим і блискучим, що в поєднанні із зображенням перетворюється в ексклюзивний і оригінальний сувенір. Кристал схожий з гірським кришталем, який благородно грає світлом і ділить його на тисячі променів, це надає зображенню в кристалі особливу красу і витонченість. Завдяки об’ємної формі кристал надає зображенню глибину, а яскраві відблиски сонця, що грають на гранях кристала – чарівний і дивовижний вид. Фотографія всередині кристалу стає напівпрозорою і об’ємної, а це саме по собі незвичайно і гарно.

  Фотографія в кристалі має стильне і яскраве оформлення, тому стане відмінним сюрпризом на будь-яке свято. Можна тільки уявити, як зрадіє кохана людина, коли йому в день весілля або на День народження подарувати особисту фотографію, яка знаходиться в кристалі. Дуже приємно будуть здивовані і раді на весіллі молодята, коли їм подарують їх фотографію, яка виконана таким же унікальним способом.

  Щоб здивувати свою другу половинку варто замовити спільну фотографію в кристалі, який має неправильну форму, адже на всіх його гранях щоранку будуть виблискувати веселі сонячні промінчики, які перетворять зображення в щось справді неймовірна. Можна замовити фотографію своїх дітей, що буде найкращою ілюстрацією їх щасливого дитинства. Однак що б Ви не вибрали, фотографія в кристалі завжди буде способом для вираження своєї любові і уваги. У кристалі можна розмітити не тільки фотографію, крім неї тут може бути будь-яка картинка, логотип або напис, все залежить лише від побажання і фантазії замовника. З елементами фірмового стилю кристали можуть бути будь-якої форми: айсберга, серця, кубка, обеліска, квадрата або ромба і т.д.

  Такі логотипи в кристалі підкреслять стиль підприємства і будуть прекрасним і оригінальним подарунком для партнерів і клієнтів компанії в зв’язку з корпоративними святами. Потрібно пам’ятати, що Ваше увага і турбота до рідних і близьких не залишить їх байдужими, і доставить їм величезну радість. Подарувавши фотографію в кристалі, Ви даруєте їм величезну любов і частинку свого серця.