Корпоративні сувеніри

Home/Корпоративні сувеніри

Ми створюємо корпоративні сувеніри із застосуванням новітніх технології лазерного гравіювання 2D або 3D технологій. Асортимент виконуваних робіт практично не обмежений, що дає можливість виготовити не тільки пам’ятні сувеніри про Вашу компанію з використанням логотипу, але і нагороди.

Зображення для корпоративного сувеніра можуть бути абсолютно різноманітні – від простого логотипу до складного зображення з написами. Крім того, передбачені знижки при замовленні великих партій.

Бізнес подарунки зі скла з логотипом компанії – це вже невід’ємна частина будь-якої успішної і продуманої рекламної акції. Наприклад, такі сувеніри прекрасно підходять для всіляких внутрішніх заходів компанії, а також для промо акцій. Такі сувеніри здебільшого робляться у вигляді скляних кульок або фігурок з нанесенням символіки фірми-замовника.

Цікавим варіантом подарунків в корпоративному внутрішньому середовищі, можуть стати нагороди і призи. Наприклад, новорічні колекційні сувеніри для службовців будуть приємним подарунком і проявом турботи роботодавців про колектив.

Результатом замовлення корпоративних сувенірів, бізнес подарунків або фотографій в кристалі буде вишуканий презент, який сподобається як рідним і близьким, так і партнерам і співробітникам.